ДИЗАЙН, ЯКИЙ ВРАЖАЄ 

Lexus RZ - це автомобіль, який перевершив всі очікування. Після першого погляду ви зачаровані його елегантністю і сучасним стилем. Аеродинамічна форма, виразні лінії та смілива решітка радіатора вразять вас своєю красою. Однак головною перевагою Lexus RZ є його повністю електрична природа, що робить його екологічно чистим автомобілем без викидів в атмосферу.

ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ ВРАЖАЮЧОЇ ПРОДУКТИВНОСТІ

Lexus RZ оснащений передовими технологіями, які вражають не лише зовнішнім виглядом, але і продуктивністю. Могутні електромотори забезпечують миттєву реакцію на натиск педалі акселератора та вражаючу швидкість руху. З великим запасом ходу подорож на Lexus RZ стає дуже зручною і не потребує постійного заряджання на зарядних станціях.

РОЗКІШНИЙ ІНТЕР'ЄР ДЛЯ НЕПЕРЕВЕРШЕНОГО КОМФОРТУ

Комфорт і розкіш завжди були відзнакою бренду Lexus, і Lexus RZ не є винятком. Інтер'єр вражає своєю розкішшю та увагою до деталей. Високоякісні матеріали, сучасні системи розваг та передові функції роблять водіння незабутнім. Комфортні сидіння та розумні системи безпеки забезпечують максимальний рівень захисту для вас та ваших пасажирів.

LEXUS RZ: МАЙБУТНЄ АВТОМОБІЛІВ 

Lexus RZ відкриває нову еру в автомобільній індустрії, показуючи, як впровадження електричних технологій може змінити наше життя. Зі своїм стильним дизайном, високою продуктивністю та передовими технологіями, він пропонує незабутні водійські враження. Електромобіль Lexus RZ - це майбутнє автомобільної індустрії, яке стає реальністю сьогодні.