thumb-image-60401

Lexus представив RX п'ятого покоління - повністю оновлену модель, що відкриває новий важливий розділ в еволюції культового кросовера.

ОНОВЛЕНИЙ ХАРАКТЕР КЕРУВАННЯ

Щоб забезпечити більш точні реакції на дії водія, RX зазнав багатьох змін: було знижено центр ваги, змінено інерційні показники, характеристики двигуна і трансмісії, а також зменшено вагу. Модель побудована на платформі GA-K, задню частину якої було повністю переосмислено для ще точнішого налаштування підвіски. Це значно покращує характеристики і комфорт моделі, а також робить її більш безшумною.

 

НОВА ЕРА ДИЗАЙНУ

Дизайн нового RX випромінює ще більше динамічності і впевненості. Решітка радіатора по-новому оздоблює передню частину автомобіля, фари набули плавніших форм. Ракурс із перспективи у профіль дозволяє побачити динамічні риси автомобіля: це довший капот, збільшена на 6 см колісна база, знижена на 1 см лінія даху і масивніші 21-дюймові колеса. Суцільний задній ліхтар та напис Lexus на всю ширину автомобіля й розширена на 4 см задня колія підкреслюють зухвалий характер нового RX.

ЗБАГАЧЕНА РОЗКІШ

Мінімалістичний, однак інтуїтивно зрозумілий продуманий простір поєднав матеріали преміальної якості та провідні технології для забезпечення високого рівня комфорту в салоні. Удосконалені передні сидіння забезпечують зручнішу посадку, а також чудову підтримку і обігрів/вентиляцію тіла. Можна обрати комплектацію зі шкіряним салоном без використання матеріалів тваринного походження.

 

ПОЛІПШЕНЕ МІСЦЕ ВОДІЯ

Орієнтований на потреби водія кокпіт Тазуна гарантує безпосереднє та інтуїтивно зрозуміле керування. Переосмислений простір покращує враження за кермом і рівень безпеки, оскільки всі елементи керування та джерела інформації розташовані в зоні безперешкодної досяжності за мінімальних рухів очей та голови водія.

 

RX 450H+ — ПЕРШИЙ ПЛАГІН-ГІБРИД RX

RX 450h+ оснащений плагін-гібридною системою з чотирициліндровим атмосферним двигуном об’ємом 2,5 л і літій-іонною батареєю ємністю 18,1 кВт⋅год. Додатковий задній електромотор забезпечує постійний повний привод, а літій–іонна батарея — запас ходу понад 65 км.

 

RX 500H: ГІБРИД ЗІ СПОРТИВНИМ ХАРАКТЕРОМ

Новий RX 500h зі спортивним характером — це перший гібрид Lexus із турбодвигуном. Його потужність забезпечує нова гібридна архітектура, що складається з 2,4-літрового двигуна з турбонаддувом і 6-ступеневої АКПП. RX 500h має сумарну потужність у 371 к.с. та 645 Нм крутного моменту для вражаючого прискорення і динамічного керування з технологією повного привода DIRECT4.

Спереду знаходиться електродвигун, розташований між двигуном внутрішнього згорання і коробкою передач. Він має муфту зчеплення з обох боків, що забезпечує більшу гнучкість у передачі потужності. Ззаду знаходиться електровісь потужністю 80 кВт. Це компактна модульна конструкція, що складається з електромотора, редуктора і електронного блока керування (ECU), розташованих між задніми колесами.

RX 350H: ЕФЕКТИВНИЙ САМОЗАРЯДНИЙ ГІБРИД

Плавність та ефективність самозарядного гібрида RX покращені завдяки впровадженню технології 4-го покоління. Система з 2,5-літровим атмосферним двигуном забезпечує потужність у 245 к.с. і прискорення від 0 до100 км/год усього за 8 секунд.

 

RX 350: ПОТУЖНІШИЙ 2,4-ЛІТРОВИЙ БЕНЗИНОВИЙ ТУРБОДВИГУН

Ексклюзивно представлений у деяких країнах Східної Європи, новий RX 350 оснащений 2,4-літровим двигуном із турбонаддувом. Він розвиває потужність у 279 к.с. і 430 Нм крутного моменту. Це значно вище за показники поточної моделі.

 

ТЕХНОЛОГІЯ БЕЗПЕКИ СВІТОВОГО РІВНЯ

RX оснащений системою безпеки Lexus Safety System+ третього покоління. Вона включає покращену систему попередження зіткнень (Pre-Collision System), нову систему проактивної допомоги водію (Proactive Driving Assist) із системою попередження про перешкоди (Obstacle Anticipation Assist) і системою екстреного підсилювача гальм та аварійного підсилювача керма (Deceleration Assist & Steering Assist). Окрім того, розширений пакет безпеки може включати систему попередження про перехресний рух попереду (Front Cross Traffic Alert), систему допомоги при зміні смуги руху (Lane Change Assist) та систему аварійного підсилювача керма (Emergency Steering Assist) з активною підтримкою.

 

ІННОВАЦІЙНІ МУЛЬТИМЕДІЙНА СИСТЕМА ТА ПІДКЛЮЧЕНІСТЬ*

RX має розширені можливості підключення* і 14-дюймовий сенсорний екран, один із найбільших у своєму класі, що входить до стандартної комплектації.

Хоча для деяких комплектацій доступна вбудована навігаційна система, нове покоління RX пропонує хмарні сервіси в стандарті на всіх комплектаціях*. Автомобільний модуль передачі даних забезпечує постійний зв’язок, передаючи оперативну інформацію про трафік, ДТП, стан доріг тощо.

Нова мультимедійна система включає розумного голосового асистента «Hey Lexus» (Хей, Лексус), який розуміє розмовну мову. Проста інтеграція зі смартфоном входить до стандартної комплектації — бездротова для Apple CarPlay та дротова для Android Auto. Також наявний пристрій для бездротової зарядки, що забезпечує на 50% швидше заряджання пристрою.

*На ринках, де цей сервіс доступний. Для ринку України всі функції, пов’язані з мобільним передаванням даних, недоступні.

 

ПІДКЛЮЧЕНІ СЕРВІСИ*

Окрім наявних дистанційних функцій Lexus Link (додаток для смартфонів, недоступний для ринку України), таких як аналітика водіння, гібридне навчання, моніторинг рівня пального та функція «Знайди мою машину», на RX 450h+ доступні нові функції. Це моніторинг рівня заряду акумулятора, планування і таймер заряджання. Додаток також дозволяє замикати й відмикати автомобіль, відчиняти задні двері, керувати клімат-контролем або навіть вмикати аварійну світлову сигналізацію для ідентифікації автомобіля на автостоянці. Підключені послуги активні протягом 4 років*.

 

ОПТИМІЗОВАНИЙ ПРОСТІР

У новому RX із його п’ятьма розкішними сидіннями достатньо місця, в тому числі для ніг. Завдяки збільшеній відстані між передніми та задніми сидіннями, їхньому новому дизайну та більш продуманій компоновці RX став просторішим. Також вивірена конструкція дверей багажного відділення забезпечує додаткові 50 мм простору для багажу і зниження висоти завантаження на 30 мм для полегшення доступу до багажника.

 

АТМОСФЕРА ГОСТИННОСТІ

Функція Lexus Mood Selector, яка є однією зі складових філософії гостинності Lexus Омотенаші, дозволяє налаштовувати фонове підсвічування салону, надаючи вибір із 64 відтінків та 14 спеціально розроблених тем.

 

F SPORT

У Східній Європі комплектація F SPORT буде доступна лише для версій RX 500h та RX 350. F SPORT відрізняється дизайном передньої решітки, обтічника нижньої частини й аеродинамічних переднього та заднього бамперів. Форма передніх сидінь F SPORT забезпечує найкращу бічну підтримку. Вони доступні у чорному та гранатовому кольорах. Алюмінієве оздоблення в салоні ще більше підкреслює спортивний характер комплектації. Окрім того, комплектація F SPORT отримала низку динамічних покращень, включно зі спортивним налаштуванням підвіски, оптимізованою гальмівною системою тощо.